Technologia

Eurotechnika jest producentem nowoczesnych urządzeń do odzysku zużytej energii/ciepła, przy jednoczesnym wykorzystaniu tego ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej i wspomagania centralnego ogrzewania oraz ogrzewania procesów technologicznych.

Doświadczenie

Firma powstała w 2005 roku, za swój główny cel działania obrała poprawę ekonomiki, oraz optymalizację procesów produkcyjnych w zakładach piekarniczych.

Ekonomia

Efekty wykorzystania naszych produktów są natychmiast widoczne na comiesięcznych rachunkach, niezawierających już kosztów ogrzania ciepłej wody, oraz centralnego ogrzewania.

Producent urządzeń piekarniczych i cukierniczych – Eurotechnika

Eurotechnika to producent urządzeń piekarniczych i cukierniczych. Nieprzerwanie od 2005 roku dostarcza nowoczesne i innowacyjne maszyny gastronomiczne ze stali nierdzewnej. Zajmujemy się przede wszystkim produkcją maszyn piekarniczych i cukierniczych do odzysku ciepła. Naszym podstawowym celem jest poprawa komfortu pracy w zakładach produkujących wyroby spożywcze, zredukowanie kosztów energii elektrycznej, podniesienie świadomości środowiskowej oraz poprawa higieny w przedsiębiorstwach. W ofercie mamy między innymi urządzenia do wtórnego przetworzenia energii, jak wymienniki kominowe, czy ekologiczne garomaty wykorzystujące do pracy ciepło z odzysku.

Wyposażenie piekarń i cukierni

Zajmujemy się wyposażeniem piekarń i cukierni w ergonomiczne i ekologiczne maszyny gastronomiczne ze stali nierdzewnej. Nasze urządzenia zostały nieraz docenione na różnych targach cukierniczych i piekarskich, otrzymując nagrody jako Produkt Roku. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

  • systemy odzysku ciepła z pieca kominowego: wymienniki kominowe, kondensatory pary,
  • bramy bioasekuracyjne dla pojazdów,
  • generatory pary do komory rozrostu,
  • zmywarki przemysłowe do koszy i blach piekarniczych,
  • maszyny cukiernicze: pomadziarki, linie do malowania jajkiem wyrobów cukierniczych,
  • maszyny piekarnicze: komory do zraszania pieczywa, linie do smarowania form piekarniczych emulsją olejową,
  • urządzenia do dezynfekcji dłoni, komory do dezynfekcji osób i zamgławiacze do dezynfekcji pomieszczeń.

Producent urządzeń dezynfekujących

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest higiena w każdym zakładzie przemysłowym, a szczególnie zajmującym się produkcją żywności. Aby pomóc Państwu zachować najwyższe standardy higieny, rozpoczęliśmy produkcję urządzeń dezynfekujących. W skład naszej oferty wchodzą bezdotykowe dozowniki do dezynfekcji rąk w wersji mobilnej i stacjonarnej, profesjonalne komory do dezynfekcji osób (również niepełnosprawnych), a także zamgławiacz do dezynfekcji pomieszczeń. Wszystkie urządzenia wykonane są ze stali nierdzewnej, spełniają niezbędne normy i standardy stawiane tego typu produktom oraz działają ekologicznie. Jako producent urządzeń dezynfekujących możemy pochwalić się innowacyjnymi rozwiązaniami sprzyjającymi wieloletniej, bezawaryjnej eksploatacji.

Rozumiemy oczekiwania oraz problemy zakładów przemysłu piekarniczego i cukierniczego. Wychodzimy im naprzeciw wraz ze sprawdzonymi, ekologicznymi urządzeniami gastronomicznymi, które ułatwią pracę i przyczynią się do wzrostu efektywności zakładu. Zapraszamy do kontaktu!


Dywersyfikacja działalności przedsiębiorstwa poprzez wprowadzenie nowych produktów i przystosowanie bieżących usług do nowych realiów rynkowych, w celu poprawy konkurencyjności oraz utrzymania zatrudnienia

Umowa o dofinansowanie projektu nr: UDA-RPSL.03.02.00-24-089C/20

przeczytaj


Nasza oferta