o firmie

Producent urządzeń do piekarnictwa i cukiernictwa

Firma Eurotechnika produkuje urządzenia do odzysku ciepła, produkujemy również wysokiej jakości zmywarki przemysłowe do koszy. Firma powstała w 2005 roku.

Firma EUROTECHNIKA za swój główny cel działania obrała poprawę ekonomiki, oraz optymalizację procesów produkcyjnych w zakładach piekarniczych. Filozofa poprawy ekonomiki jest również rozwiązaniem proekologicznym, ponieważ polega na zmniejszeniu zużycia mediów w zakładzie poprzez maksymalnie efektywne ich wykorzystanie.

Pierwszym, podstawowym krokiem do poprawy sprawności energetycznej w każdym zakładzie, są rozwiązania umożliwiające wykorzystanie do tej pory traconych zasobów. Takim urządzeniem niewątpliwie jest kominowy wymiennik ciepła, który bez jakiegokolwiek wpływu na pracę pieca, obniża temperaturę spalin, a odzyskane ciepło gromadzi w zasobniku, który może być wykorzystany bezpośrednio jako bufor ciepłej wody użytkowej, do centralnego ogrzewania, oraz innych celów produkcyjnych wykorzystujących ciepłą wodę.

Tak pozyskana energia jest całkowicie darmowa, jej uzysk odbywa się poprzez podniesienie sprawności energetycznej pieca piekarniczego, jest to rozwiązanie ekonomiczne i ekologiczne zarazem. Efekty pracy kominowego wymiennika są natychmiast widoczne na comiesięcznych rachunkach, niezawierających już kosztów ogrzania ciepłej wody, oraz centralnego ogrzewania.

PRZEDSTAWICIELEM NASZEJ FIRMY NA PÓŁNOCY KRAJU JEST FIRMA

TJ PALNIKI

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5